Fikirlerinizi
Paylaşın
Proje ve çalışmalarımız hakkındaki fikir ve önerilerinizi paylaşın. Katılımcı yönetim anlayışıyla, hizmetlerimize birlikte yön verelim.
Fotoğraf
Galerisi
Başkan Aziz Kocaoğlu'nun, kentin dört bir yanına yaptığı ziyaretlere, katıldığı törenlere ilişkin fotoğraflarını buradan görebilirsiniz.
Video
Galeri
Başkan Aziz Kocaoğlu'nun ilçe ziyaretleri ve katıldığı törenlere ait videoları buradan izleyebilirsiniz.
Başkan'a
Ulaşın
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na buradan ulaşabilirsiniz
Selçuk ilçesinden Selcuk yazdı
Sevgili aziz baskanim bi selcuk lu olarak 8 eylul gunu cogunlugunun ilcemizden olmayan ve 5 dakikada olsa adam olmayi beceremeyen kisilerce tarafiniza yapilan buyuk saygizliktan dolayi ozur dilerim. Bu hareket gosterdiki bu kenti ancak adam gibi adamlar yonetir. Bu sebeple en basta sizin olmaniz sarti ile daha sonrada diger ilcelerde simdiden en iyi belediye bsk adaylari belirlenip ilimizi bu kisilerden kurtarmak. Yoksa bunlatin sonu gelmez. Ev sahibi olarak mevcut bel. Bsk ninda bu olaya sessiz kalmasi oldukca dusundurucu. Bir gece once sahneden tsk et ertesi gun dilini yutarcasina sessiz kal.
Karşıyaka ilçesinden tornacı Mehmet GELMİŞ yazdı
Sayın başkanım bir izmirli olarak Seninle gurur duyuyorum.Selçuktaki açılış törenindeki tepkinizle yerden göğe kadar haklısınız.Töreni terk ettikten sonra Binali bey arkanızdan özür dileyeceğine , Gıyabınızda siyaset yapıyor.Siz ve İzmirliler rahat olsun.Belediye başkanı bile yapmadığımız bey efendi bu ülkede başbakan oluyor.Biz bize yeteriz.Ellerinizden öpüyorum.Sayın başkanım.Allaha emanet olun.
Torbalı ilçesinden insaat muhendisi Erdi GÜNEŞ yazdı
CESME YE KURULACAK RUZGAR TÜRBINI ILE ELEKTEIK URETIP BU ELEKTRIGI IC KORFEZE SU POMPALAYARAK HARCASAK NASIL OLUR KORFEZ DAHA HIZLI TEMIZLENMEZ MI?
Buca ilçesinden matbaa Metin GÜRLER yazdı
İzmiri İzmir yapan toplumla iç içe ve vatandaşına değer veren bir Başkanımız olduğu için İzmirin şanslı olduğunu düşünüyorum.Bir İzmirlli olarak sizinle gurur duyuyorum.
Menemen ilçesinden üretim planlama sorumlusu Neziha İnce yazdı
Sayın Başkanım, Sizleri Emiralem çilek diyarına bekliyoruz. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Emiralem İzmir çilek üretiminin öncüsüdür. Çilek şenliği için sizden destek bekliyoruz. Saygılarımızla.