Fikirlerinizi
Paylaşın
Proje ve çalışmalarımız hakkındaki fikir ve önerilerinizi paylaşın. Katılımcı yönetim anlayışıyla, hizmetlerimize birlikte yön verelim.
Fotoğraf
Galerisi
Başkan Aziz Kocaoğlu'nun, kentin dört bir yanına yaptığı ziyaretlere, katıldığı törenlere ilişkin fotoğraflarını buradan görebilirsiniz.
Video
Galeri
Başkan Aziz Kocaoğlu'nun ilçe ziyaretleri ve katıldığı törenlere ait videoları buradan izleyebilirsiniz.
Başkan'a
Ulaşın
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na buradan ulaşabilirsiniz
Ödemiş ilçesinden güvenlik görevlisi Fatih yalçın yazdı
Baskanim 3 eylul ödemisin kurtulusu geldi siz degerli baskanimizi bekliyoruz
Konak ilçesinden emekli yönetici MUSTAFA YENİHAYAT yazdı
sn.başkan, halkapınardaki izsu tesisleri izmirin tarihi Halkapınar gölü ve diana hamamlarının olduğu yer, burasının korunması ve Halkapınar gölnün tekrar canlandırılması gerekir. izmirin tarihine verdiğiniz önem nedeniyle bunu sizden bekliyoruz. elektrik santralının belediyeye devredilmesini haklı olarak talep ediyorsunuz, elinizde blunan bu tarihi su tesisinide bu kapsamda değerlendirmeniz gerekir.
Konak ilçesinden y.mimar reha kalaycıoğlu yazdı
merhaba bir süredir düzenli olarak ziyaret etmeye başladığım çevre köy ve beldelerde yapılanlara inanamadım.tebrik ederim.merkezin banliyösü,sayfiyesi olmuşlar.mezarlıklar,yollar,duraklar,otobüs seferleri,pazar yerleri,üreticilerin desteklenmesi,kültür,spor rotaları vs. devamını dilerim
Selçuk ilçesinden Selcuk yazdı
Sevgili aziz baskanim bi selcuk lu olarak 8 eylul gunu cogunlugunun ilcemizden olmayan ve 5 dakikada olsa adam olmayi beceremeyen kisilerce tarafiniza yapilan buyuk saygizliktan dolayi ozur dilerim. Bu hareket gosterdiki bu kenti ancak adam gibi adamlar yonetir. Bu sebeple en basta sizin olmaniz sarti ile daha sonrada diger ilcelerde simdiden en iyi belediye bsk adaylari belirlenip ilimizi bu kisilerden kurtarmak. Yoksa bunlatin sonu gelmez. Ev sahibi olarak mevcut bel. Bsk ninda bu olaya sessiz kalmasi oldukca dusundurucu. Bir gece once sahneden tsk et ertesi gun dilini yutarcasina sessiz kal.
Karşıyaka ilçesinden tornacı Mehmet GELMİŞ yazdı
Sayın başkanım bir izmirli olarak Seninle gurur duyuyorum.Selçuktaki açılış törenindeki tepkinizle yerden göğe kadar haklısınız.Töreni terk ettikten sonra Binali bey arkanızdan özür dileyeceğine , Gıyabınızda siyaset yapıyor.Siz ve İzmirliler rahat olsun.Belediye başkanı bile yapmadığımız bey efendi bu ülkede başbakan oluyor.Biz bize yeteriz.Ellerinizden öpüyorum.Sayın başkanım.Allaha emanet olun.