Fikirlerinizi
Paylaşın
Proje ve çalışmalarımız hakkındaki fikir ve önerilerinizi paylaşın. Katılımcı yönetim anlayışıyla, hizmetlerimize birlikte yön verelim.
Fotoğraf
Galerisi
Başkan Aziz Kocaoğlu'nun, kentin dört bir yanına yaptığı ziyaretlere, katıldığı törenlere ilişkin fotoğraflarını buradan görebilirsiniz.
Video
Galeri
Başkan Aziz Kocaoğlu'nun ilçe ziyaretleri ve katıldığı törenlere ait videoları buradan izleyebilirsiniz.
Başkan'a
Ulaşın
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na buradan ulaşabilirsiniz
Buca ilçesinden öğrenci Nurşah Avcı yazdı
İzmir sizinle gurur duyuyor efendim.Başarılarınızın devamını diliyoruz.
Buca ilçesinden AHMET YAVAŞ yazdı
Aziz Başkanım inşallah ömrünüzün sonuna kadar, sizi Belediye başkanımız olarak görürüz...Başarılarınızın devamını dilerim..
Kemalpaşa ilçesinden teknik ressam MEHMET BEŞPINARLI yazdı
Başkanım, seçimdeki üstün başarınızdan dolayı sizi tebrik ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.İZMİR AZİZDİR, AZİZ KALACAK :)
Menemen ilçesinden memur MURAT DEMİR yazdı
Sayın başkanım, Seçim sonuçlarıyla İZMİRimizin kararlılığını bir kere daha göstermiş olduk. Sizi ve çalışma arkadaşlarınızı tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum. İyi çalışmalar.
Konak ilçesinden emekli hasan barut yazdı
Sayın Aziz Kocaoğlu Öncelikle seçimi kazandığınız için tebrik ederim. Tarihi eserlerin ve ormanların yol, köprü yapımı bahanesiyle hiç korunmadığı, yok edildiği ve tarihi eserlerin gizlice yıkılarak ve ormanların gizlice kesilerek yokedilerek sadece rant için konut ve işyeri alanlarına dönüştürüldüğü ülkemizde göze görünmediği için oy potansiyeli olmayan İzmir Agora ve Basmane civarındaki tarihi eserleri koruduğunuz için size İzmir li olarak çok teşekkür ederim. Siz sadece tarihi eserlere yönelik koruyucu tutumunuz nedeniyle başkanlığı hakkediyorsunuz. İzmirde çıkan Roma ve Bizans dönemine tarihi eserlerinin onarılarak turizme kazandırılması ve buralardan Belediyenin gelir elde etmeye başlaması sağlanırsa bu eserler daha iyi korunabilir. Kazanca dönüştürülmeyen yatırım sağlıklı ve kalıcı verimli yatırım olmaz. Diğer ülkeler tarihi eserlerini nasıl değerlendiriyor ve paraya dönüştürüyorsa İzmir Belediyesi de bu eserleri hem koruyarak hem de para kazanarak bunu başarabilir. Gönlümüz sizinledir.