Fikirlerinizi
Paylaşın
Proje ve çalışmalarımız hakkındaki fikir ve önerilerinizi paylaşın. Katılımcı yönetim anlayışıyla, hizmetlerimize birlikte yön verelim.
Fotoğraf
Galerisi
Başkan Aziz Kocaoğlu'nun, kentin dört bir yanına yaptığı ziyaretlere, katıldığı törenlere ilişkin fotoğraflarını buradan görebilirsiniz.
Video
Galeri
Başkan Aziz Kocaoğlu'nun ilçe ziyaretleri ve katıldığı törenlere ait videoları buradan izleyebilirsiniz.
Başkan'a
Ulaşın
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na buradan ulaşabilirsiniz
Menemen ilçesinden memur MURAT DEMİR yazdı
Sayın başkanım, Seçim sonuçlarıyla İZMİRimizin kararlılığını bir kere daha göstermiş olduk. Sizi ve çalışma arkadaşlarınızı tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum. İyi çalışmalar.
Konak ilçesinden emekli hasan barut yazdı
Sayın Aziz Kocaoğlu Öncelikle seçimi kazandığınız için tebrik ederim. Tarihi eserlerin ve ormanların yol, köprü yapımı bahanesiyle hiç korunmadığı, yok edildiği ve tarihi eserlerin gizlice yıkılarak ve ormanların gizlice kesilerek yokedilerek sadece rant için konut ve işyeri alanlarına dönüştürüldüğü ülkemizde göze görünmediği için oy potansiyeli olmayan İzmir Agora ve Basmane civarındaki tarihi eserleri koruduğunuz için size İzmir li olarak çok teşekkür ederim. Siz sadece tarihi eserlere yönelik koruyucu tutumunuz nedeniyle başkanlığı hakkediyorsunuz. İzmirde çıkan Roma ve Bizans dönemine tarihi eserlerinin onarılarak turizme kazandırılması ve buralardan Belediyenin gelir elde etmeye başlaması sağlanırsa bu eserler daha iyi korunabilir. Kazanca dönüştürülmeyen yatırım sağlıklı ve kalıcı verimli yatırım olmaz. Diğer ülkeler tarihi eserlerini nasıl değerlendiriyor ve paraya dönüştürüyorsa İzmir Belediyesi de bu eserleri hem koruyarak hem de para kazanarak bunu başarabilir. Gönlümüz sizinledir.
Bornova ilçesinden öğrenci Zeynep Ö İbin yazdı
Sayın başkanım, Öncelikle seçim sonucunuzda aldığınız başarıdan dolayı takdir ediyorum ve başarılarınızın devamını bütün samimiyetimle diliyorum.Bu izmirin korunması için elinizden gelen bütün çabaları izmirlilerle dirsek teması kurarak gerçekleştireceğinize gönülden inanıyorum.İyiki varsınız ve her zaman bu alanda olacaksınız.Saygılarımla.
Buca ilçesinden araştırmacı Haluk POLAT yazdı
En içten dileklerimle tebrik ederim. Yeni dönemin size, barkınıza ve İzmire sağlık, başarı, gönenç ve erinç dolu günler getirmesini dilerim. En içten saygılarımla...
Güzelbahçe ilçesinden motosiklet servis ustası mahir abi yazdı
başkanım sizinle gurur duyuyoruz, her zaman yanınızdayız bu yolda. kutluyorum sizi başarılarınızın devamını diliyorum.